W Krakowie po raz drugi
 

 
W Krakowie po raz drugi

18 czerwca 2018 r. w stolicy Małopolski odbyła się kolejna konferencja biznesowej platformy gastronomicznej MADE Restaurant. W tym roku wydarzenie przebiegło pod hasłem „Bądź 3 kroki przed i zarabiaj”. Jego uczestnicy wspólnie sprawdzali, w którym miejscu przebiega czerwona linia dochodowego zarządzania restauracją.

 

 rs 2018 07ea 06

  Agnieszka Małkiewicz oraz Katarzyna Derdzińska, partnerki MADE, otworzyły spotkanie, przytaczając jego motto przewodnie: „Biznes każdej firmy zaczyna się i kończy na mocnej analizie. Jeżeli firma nie umie wyciągnąć wniosków z faktów dotyczących własnej działalności i decyzję podejmuje tylko na powierzchownych informacjach i intuicji, w ostatecznym rozrachunku zapłaci za to wysoką cenę” (Bill Gates). Na potwierdzenie tych słów prawie każda z prelekcji kończyła się podsumowaniem liczbowym lub procentowym prezentowanego zagadnienia. Mimo że spotkanie MADE Restaurant miało charakter biznesowy, prowadzące podkreśliły, jak istotna jest społeczna odpowiedzialność branży, w którą wpisane są relacje, emocje i żywienie innych.

Potwierdziła to Katia Roman, prezentując...


Restauracja 4/2018, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail