Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.W Krakowie po raz drugi

18 czerwca 2018 r. w stolicy Małopolski odbyła się kolejna konferencja biznesowej platformy gastronomicznej MADE Restaurant. W tym roku wydarzenie przebiegło pod hasłem „Bądź 3 kroki przed i zarabiaj”. Jego uczestnicy wspólnie sprawdzali, w którym miejscu przebiega czerwona linia dochodowego zarządzania restauracją.

 

 rs 2018 07ea 06

  Agnieszka Małkiewicz oraz Katarzyna Derdzińska, partnerki MADE, otworzyły spotkanie, przytaczając jego motto przewodnie: „Biznes każdej firmy zaczyna się i kończy na mocnej analizie. Jeżeli firma nie umie wyciągnąć wniosków z faktów dotyczących własnej działalności i decyzję podejmuje tylko na powierzchownych informacjach i intuicji, w ostatecznym rozrachunku zapłaci za to wysoką cenę” (Bill Gates). Na potwierdzenie tych słów prawie każda z prelekcji kończyła się podsumowaniem liczbowym lub procentowym prezentowanego zagadnienia. Mimo że spotkanie MADE Restaurant miało charakter biznesowy, prowadzące podkreśliły, jak istotna jest społeczna odpowiedzialność branży, w którą wpisane są relacje, emocje i żywienie innych.

Potwierdziła to Katia Roman, prezentując...


Restauracja 4/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail