Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


W Krakowie po raz drugi

18 czerwca 2018 r. w stolicy Małopolski odbyła się kolejna konferencja biznesowej platformy gastronomicznej MADE Restaurant. W tym roku wydarzenie przebiegło pod hasłem „Bądź 3 kroki przed i zarabiaj”. Jego uczestnicy wspólnie sprawdzali, w którym miejscu przebiega czerwona linia dochodowego zarządzania restauracją.

 

 rs 2018 07ea 06

  Agnieszka Małkiewicz oraz Katarzyna Derdzińska, partnerki MADE, otworzyły spotkanie, przytaczając jego motto przewodnie: „Biznes każdej firmy zaczyna się i kończy na mocnej analizie. Jeżeli firma nie umie wyciągnąć wniosków z faktów dotyczących własnej działalności i decyzję podejmuje tylko na powierzchownych informacjach i intuicji, w ostatecznym rozrachunku zapłaci za to wysoką cenę” (Bill Gates). Na potwierdzenie tych słów prawie każda z prelekcji kończyła się podsumowaniem liczbowym lub procentowym prezentowanego zagadnienia. Mimo że spotkanie MADE Restaurant miało charakter biznesowy, prowadzące podkreśliły, jak istotna jest społeczna odpowiedzialność branży, w którą wpisane są relacje, emocje i żywienie innych.

Potwierdziła to Katia Roman, prezentując...


Restauracja 4/2018, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności