Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Znamy partnerów konkursu kulinarnego Spotkanie z Self Cooking Center

Zbliża się kolejna edycja konkursu kulinarnego organizowanego przez Zamek Topacz oraz firmę Rational. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia będzie kuchnia wegańska. Właśnie z tego powodu głównymi partnerami Spotkania z SelfCookingCenter została firma Polveg – podmiot przyznający wegański certyfikat V-Label na terenie Polski, a także Katarzyna Gubała – ekspert kuchni roślinnej.

 rs 2018 07ea 13

  Katarzyna Gubała, propagatorka zdrowego żywienia, autorka książek, m.in. „Warzywa górą! Od korzeni po liście”, od lat specjalizuje się w kuchni roślinnej. Gotuje zarówno w domu, jak i podczas kulinarnych warsztatów. Co więcej, doradza szefom kuchni, jak układać roślinne menu. Jest autoryzowanym audytorem marki V-Label – szwajcarskiego znaku jakości dla wegańskich i wegetariańskich lokali. W trakcie przygotowań konkursu...


Restauracja 4/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail