Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Gelato Festi val 2018 w Warszawie rozstrzygnięty

Poznaliśmy zwycięzcę polskiego „przystanku” oraz reprezentantów Polski w kolejnym etapie konkursu Gelato Festival World Masters!

 

 rs 2018 07ea 16

 

Przez dwa upalne dni weekendu Warszawa gościła Gelato Festival Europa 2018, a warszawiacy mogli chłodzić się, próbując wyśmienitych lodów włoskich (gelato), specjalnie na tę okoliczność przygotowanych przez najlepszych lodziarzy uczestniczących w konkursie oraz przez włoskich fachowców z Carpigiani Gelato University. Festiwal odwiedziło ponad 3 tys. smakoszy lodów, którzy przez dwa dni zjedli ich ponad 2 tony i mogli zagłosować na ulubiony smak. Lody były na świeżo przygotowywane w Buontalenti truck, największej na świecie mobilnej fabryce lodów, przez mistrzów wybranych z grupy najlepszych polskich kreatorów i producentów...


Restauracja 4/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail