Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.KALENDARIUM IMPREZ

XIII Mistrzostwa Polski w Podawaniu Baraniny i ŚwiętoBaraniny

 

rs 2018 07ea 18

 

11 sierpnia 2018 r., Ustroń, ul. Sportowa 15A Tegoroczna edycja Mistrzostw Polski w Podawaniu Baraniny odbędzie się w studio kulinarnym RM Gastro w Ustroniu, a część folklorystyczna Święta Baraniny, otwarta dla wszystkich, odbędzie się na rynku głównym w Ustroniu. Do konkursu zakwalifikowało się sześć drużyn: z hotelu Agit z Lublina, restauracji Autentyk – kuchnia i ludzie z Poznania, restauracji Szafran z hotelu Rado z Mielca, Pastamore & Apetite z Bielska-Białej, restauracji Centrum z hotelu Warszawska z Sos-nowca. Drużyną rezerwową jest załoga hotelu Atena z Mielca. W tym roku konkurs nominowany jest do Finału Kulinarnego Pucharu Polski, który odbędzie się 2-3 października w Poznaniu. Patronat honorowy nad świętem i...


Restauracja 4/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail