Nowo otwarty Palm Smoothie Bar w Placu Unii
  
Nowo otwarty Palm Smoothie Bar w Placu Unii

2018-08-17

Do grona najemców centrum handlowego Plac Unii dołącza sieć juice barów – Palm Smoothie Bar. Koncept tej marki jest pierwszym punktem w Warszawie.

Plac Unii to jedno z najnowocześniejszych miejsc handlowo-usługowych w Polsce. Zlokalizowane jest na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya Żeleńskiego i Waryńskiego. Centrum handlowe ma trzy kondygnacje i znajduje się w nim ponad 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, Bobbi Brown, H&M, iSpot, Empik, Smyk, Hebe, Deni Cler czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Calypso Fitness, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz delikatesy SuperSam.
Od 17 sierpnia w ofercie usług centrum pojawia się także Palm Smoothie Bar. To punkt, w którym klienci centrum będą mogli spróbować owocowo-warzywnych koktajli i soków, stworzonych na bazie naturalnych składników. - Cieszymy się, że kolejny najemca dołącza do Placu Unii. To dla nas bardzo istotne, aby zapewniać odwiedzającym centrum zróżnicowaną ofertę usługową, w tym także tą, gastronomiczną. Warto zaznaczyć, iż oferta Palm Smoothie Bar skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów, co jest spójne z wizerunkiem, który prezentujemy. Stawiamy bowiem na dostarczanie usług, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Magdalena Socorro-Czerwińska, dyrektor Placu Unii. Owocowo-warzywny bar jest wyspą, zlokalizowaną w Placu Unii na poziomie -1, obok strefy foodcourt. Sieć Palm Smoothie Bar funkcjonuje w Polsce od 2011 roku. To miejsce, które oferuje produkty idealnie uzupełniające dietę, będące źródłem witamin i alternatywą dla napojów słodzonych.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail