Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaJury Kulinarnego Pucharu Polski 2018

2018-08-21

Kulinarny Puchar Polski od wielu lat dopinguje młodych kucharzy do rozwoju zawodowego, poszerzania kulinarnych horyzontów i zaprezentowania swoich umiejętności przed autorytetami kulinarnego świata. Nic w tym dziwnego, stawka jest wysoka. Walka toczy się bowiem nie tylko o atrakcyjne nagrody, ale przede wszystkim o uznanie znanych szefów kuchni, a co za tym idzie, o popularność i pozycję na rynku gastronomii.

W tym roku, przez dwa dni trwania konkursu, zmagania zawodników będzie oceniać Jury w tym samym składzie. Dzięki tej zmianie sędziowie będą mogli wyrobić sobie opinię o całokształcie umiejętności kucharzy startujących w KPP. To z pewnością wpłynie na jeszcze większą transparentność ocen i wyłonienie „Najlepszego z najlepszych” – objaśnia Agnieszka Glamowska, menedżer projektu.


Zmagania uczestników finału Kulinarnego Pucharu Polski 2018 oceniać będzie Jury w międzynarodowym składzie pod przewodnictwem cieszącego się niezachwianą pozycją w branży gastronomicznej, znakomitego szefa kuchni – Pawła Oszczyka. Za stołem sędziowskim zasiądą również Monika Ignaciuk - dyplomowany mistrz cukiernictwa i doświadczona cukiernik, Piotr Kamieniczny - szef kuchni w Al Maha Luxury Collection Desert Resort & SPA w Dubaju, Marcin Soból - Prezes Stowarzyszenia Euro-Toques Polska, szef kuchni w restauracji Krasnodwór, Ramón Roteta  - właściciel restauracji Ramón Roteta, Gianluca Tomasi - szef kuchni w Cucina Tomasi, wykładowca w Istituto Alberghiero S. Gaetano w Vicenza oraz Krystian Zalejski - doradca kulinarny Selgros C&C i Transgourmet. Nad technicznym przebiegiem konkursu będą czuwać: Paweł Salamon – szef kuchniw Smolarnia Hotel & Restaurant, zdobywca pierwszego miejsca w Kulinarnym Pucharze Polski 2016 oraz Jaroslav Orsevski - szef kuchni w restauracji “Siesta” w Kaunas na Litwie. 18. finał Kulinarnego Pucharu Polski odbędzie się w dniach 2-3 października br. w Poznaniu, podczas Międzynarodowych Targów Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL.


Więcej informacji o konkursie na www.kpp.mtp.pl oraz www.facebook.com/kulinarny


Aktualności
rs 2019 03
4/2019   Spis treści »
lipiec-sierpień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora
    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/297276513669839/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /0/fb/refresh-rs.php on line 20

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh-rs.php on line 25
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności