Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Pieczarki marynowane z marchewką i cebulą: smakowity składnik wyjątkowych spotkań

Dla każdego z nas na świąteczny klimat składają się różne, unikalne elementy – wspólne przystrajanie choinki, nucenie świątecznych piosenek, spotkania z bliskimi, których dawno nie widzieliśmy. Dla większości z nas wspólnym wyznacznikiem świąt są jednak aromatyczne, wyjątkowe dla tej okazji potrawy, przywołujące smak dziecięcych wspomnień i sprawiające,  że rodzinne spotkania stają się niepowtarzalnym przeżyciem jednoczącym bliskich przy stole pełnym domowych przysmaków.

cim 11

Przed nami święta Bożego Narodzenia - czas, w którym z większym niż na co dzień zaangażowaniem, bliskość i troskę o najbliższych okazujemy poprzez wspólne spotkania, przyrządzanie odświętnych potraw i wspólną radość z wyjątkowych, przygotowanych specjalnie na tę okazję przysmaków. Odkrywanie nowych smaków ubogacających pamiętane z dzieciństwa rarytasy to doskonały sposób na budowanie nowych, rodzinnych kulinarnych tradycji.

Głęboki i niebanalny aromat pieczarek marynowanych z marchewką i cebulą doskonale sprawdzi w tym przedświątecznym okresie w różnych potrawach. Łagodny smak najwyższej jakości pieczarek, które dzięki bogatej zalewie rozpieszczą podniebienia najbardziej wymagających smakoszy, to niezawodny przepis na udany wieczór w gronie najbliższych. Starannie zamarynowane pieczarki sprawdzą się doskonale jako składnik sosów, koreczków czy zimnych przekąsek.

Jedną z takich świątecznych propozycji uzupełniających dodatkiem obiad może być sałatka
z dodatkiem pieczarek marynowanych, której lekko kwaskowy smak idealnie komponuje się z mięsną pieczenią. Dzięki takiemu
niebanalnemu połączeniu aromatów spotkania w gronie najbliższych, będą niezapomniane, a oryginalna smakowa fuzja pieczarek marynowanych z marchewką i w połączeniu z ulubionymi przysmakami na stałe, a nie tylko od święta zagości na rodzinnym stole.

 

Pieczarki marynowane z marchewką i cebulą OLE!

Pojemność: 305 ml

Cena: około 6 zł

Więcej na: www.wole-ole.pl

 


Nowości na rynku
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne