Konkursy nominowane do Kulinarnego Pucharu Polski 2020
 


Konkursy nominowane do Kulinarnego Pucharu Polski 2020

2019-10-24

Zaczęły się przygotowania do kolejnej edycji Kulinarnego Pucharu Polski. To będzie wyjątkowa 20. jubileuszowa edycja tego najbardziej prestiżowego w polskim środowisku gastronomicznym konkursu, któremu patronują najważniejsze stowarzyszenia kulinarne w Polsce.


O tym jak będzie przebiegać przyszłoroczna edycja Kulinarnego Pucharu Polski w ogromnym zakresie decyduje Rada Programowa. To jej członkowie decydują między innymi
o konkursach, których zwycięzcy mogą być nominowani do Kulinarnego Pucharu Polski. Pod uwagę brane są aspekty związane z technicznym zapleczem konkursów nominowanych oraz ich promocja. Nie bez znaczenia pozostaje także ocena samych uczestników.

Zgodnie z decyzją Rady Programowej KPP, o nominację do finału Kulinarnego Pucharu Polski 2020 będą mogli ubiegać się uczestnicy następujących konkursów kulinarnych:

    1. Kulinarny Rajd Mistrzów, Wrocław
    2. Konkurs „L’art De la cuisine Martell”, Ryn
    3. Festiwal Kuchni Dworskiej, Zamek w Baranowie Sandomierskim
    4. Wielkopolski Kucharz Roku. Konkurs im. R. Jelewskiego, Poznań
    5. Ogólnopolski Konkurs Kulinarny „Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś”
    6. Dworzyskowy Konkurs Kuchni Myśliwskiej, Szczawno-Zdrój
    7. Smaki Galicji, Gorajec
    8. Archimagirus - Zamek Gniew
    9. Mistrzostwa Polski w Podawaniu Baraniny i Święto Baraniny, Ustroń.

O szczegółach ww. konkursów będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej www.kpp.mtp.pl oraz www.facebook.com/kulinarny. Zapraszamy również na nasz kanał filmowy na Youtube.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail