Nowa usługa Tork Workflow™ podnosi skuteczność realizacji celów firmy
 


Nowa usługa Tork Workflow™ podnosi skuteczność realizacji celów firmy

2019-10-31

Marka Tork, której właścicielem jest firma Essity, lider w zakresie profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny wprowadza na rynek nową, bezpłatną usługę. Tork Workflow™umożliwia firmom ocenę stanu konserwacji i wydajności miejsca pracy z pomocą eksperta Tork.

Podczas godzinnej sesji ekspert uważnie przygląda się funkcjonowaniu stanowisk pracy, a następnie proponuje, zgodnie z podejściem 5S, w jaki sposób osiągnąć ustalone cele, polepszyć wydajność miejsca pracy i wygenerować oszczędności. Usługa Tork Workflow™ daje możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego na produkty marki, które są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb miejsca pracy.

Nowa oferta marki Tork wychodzi naprzeciw potrzebom branży, gdyż badania pokazują, że 9 na 10 pracowników branży przemysłowej (m.in. sektora produkcji) uważa, że dobór odpowiednich narzędzi, w tym produktów do czyszczenia i wycierania, znacząco zwiększa produktywność oraz satysfakcję z wykonywanej pracy1.

- Nadszedł czas na zmianę nawyków. Produkty Tork pomagają pozbyć się dotychczasowych przyzwyczajeń i zaprzestać korzystania ze szmat. Uświadamiamy managerów, że takie rozwiązanie może nie tylko poprawiać produktywność i pomaga utrzymać porządek na linii produkcyjnej, ale również wpływa pozytywnie na satysfakcję z pracy wśród pracowników – podkreśla Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager marki Tork.

Branża produkcyjna – gdzie należy wprowadzić ulepszenia

Wybór odpowiednich narzędzi warto powierzyć profesjonalistom. Usługa Workflow™ polega na ocenie linii produkcyjnej i sprawdzeniu jakie rozwiązania marki są najbardziej odpowiednie dla danej firmy. Grupa Doradców Przemysłowych Tork to zespół kompetentnych i doświadczonych audytorów. Spotkanie z doradcą Tork to zawsze dobrze wykorzystany i pouczający czas.

Tork Workflow™ koncentruje się na 4 głównych obszarach:
    • produktywności,
    • odpadach,
    • zadowoleniu pracowników i klientów,
    • środowisku, zdrowiu i bezpieczeństwie pracy.

Popraw wizerunek swojej firmy w oczach klientów

Ocena klientów ma kluczowy wpływ na każdy biznes. Wyposażenie hal produkcyjnych w nowoczesne dozowniki i zastąpienie szmat czyściwami przemysłowymi Tork pozwalają utrzymywać czystość w miejscu pracy łatwiej, szybciej i bardziej efektywnie, co przekłada się na pozytywny wizerunek firmy i świadczy o jej profesjonalizmie. Pomaga to nie tylko utrzymać dotychczasowych kontrahentów, ale i zdobyć nowych.

Stworzenie bezpieczniejszego i bardziej wydajnego miejsca pracy znacznie ułatwia wyposażenie go w produkty Tork. Wprowadzając usługę Tork Workflow™ marka chce tworzyć, w oparciu o koncepcję zarządzania lean i podejście 5S, miejsca pracy, które przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji pracownika i klienta oraz jednocześnie są bezpieczne i przyjazne środowisku.
Na stronie Tork https://www.tork.pl/workflow  można zamówić bezpłatną wizytę eksperta w ramach usługi Tork Workflow™ i sprawdzić jakie rozwiązania marki są najbardziej odpowiednie dla danej firmy. Usługa Tork Workflow™ daje możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego na wybrane produkty marki, które są indywidualnie dobierane do potrzeb danej firmy.

   


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail