Mextra zaprasza na Targi HORECA GASTROFOOD w Krakowie.
 


Mextra zaprasza na Targi HORECA GASTROFOOD w Krakowie.

2019-11-07

W dniach 20-22 listopada 2019 r. odbędą się targi HORECA GASTROFOOD w Krakowie. Nasza firma również będzie brała w nich udział. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska A14 w hali Wisła. Za niecałe 3 tygodnie przedstawimy premierowy pokaz naszych nowości bankietowych. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Od ponad 26 lat Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® wraz z Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® są jedną z najważniejszych imprez w Polsce w branży gastronomiczno-hotelarskiej. Szeroki wybór tematów, ciekawy program towarzyszący Akademii Wiedzy HORECA®, doskonali goście specjalni oraz kulinarne show w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów zapewnia niezapomniane wrażenia.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne zaproszenia na targi. W celu ich uzyskania wystarczy skontaktować się z naszym Działem Handlowym pod numerem 77 483 70 70 lub 531 542 542.

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail