Szefowie kuchni z „Top Chef” gotują w BUKOVINA Terma Hotel SPA
  
Szefowie kuchni z „Top Chef” gotują w BUKOVINA Terma Hotel SPA

2014-01-16

BUKOVINA Terma Hotel SPA organizuje cykl pokazów i warsztatów dla miłośników gotowania, pragnących poznać kulinarne techniki uczestników programu „Top Chef”. Utalentowani goście i przyjaciele dadzą popis swoich umiejętności u boku Sylwestra Lisa, Executive Chef Kuchni ekskluzywnego kompleksu i jednocześnie jednego z finalistów programu. Spotkania zostały zaplanowane na cały okres ferii zimowych, czyli w styczniu i lutym. Pierwszy pokaz i warsztat odbędą się w dniach 17 – 18 stycznia (piątek, sobota).

Bukovina

Z inicjatywy Sylwestra Lisa – Executive Chef Kuchni Bukovina Terma Hotel SPA – powstał wyjątkowy projekt „Kulinarny Festiwal Współczesnej Góralszczyzny z Szefami Kuchni Top Chef”. To święto gastronomii, którego głównym celem jest łączenie podhalańskich smaków z indywidualnym stylem każdego z zaproszonych kucharzy. Cykl wydarzeń otworzy spotkanie z Dariuszem Kuźniakiem – szefem kuchni wielu restauracji i miłośnikiem kuchni molekularnej. Już w piątek, wspólnie z Sylwestrem Lisem, Executive Chef Kuchni Bukovina Terma Hotel SPA, zaprezentuje on swoją kulinarną technikę i przygotuje swoje popisowe dania. Wstęp na pokaz jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Z kolei następnego dnia podczas warsztatów będzie można zgłębić swoją wiedzę pod okiem obydwu szefów kuchni. Koszt uczestnictwa dla jednej osoby wynosi 120 zł.

Jednak to nie koniec atrakcji – kulinarne wydarzenia w ekskluzywnym kompleksie BUKOVINA Terma Hotel SPA wypełnią wszystkie weekendy stycznia i lutego. Wspólnie z Sylwestrem Lisem pokazy i warsztaty poprowadzą także jego przyjaciele, uczestnicy „Top Chef”: Marcin Piotrowski, Ewa Malika Juchnowicz, Robert Świątek, Piotr Ślusarz, Liliana Filipiak i Bartłomiej Krężel.

„Sztuka kulinarna jest dla nas bardzo ważna. Serwowane w naszej restauracji potrawy są zawsze najwyższej jakości, a w karcie można znaleźć oryginalne smaki, łączące podhalański regionalizm i najnowsze trendy kuchni fusion. Dlatego postanowiliśmy przygotować cykl spotkań z najlepszymi szefami kuchni w Polsce. Chcielibyśmy, aby nasz festiwal był inspiracją zarówno dla tych, którzy kochają gotować, jak również kuchennych sceptyków i zachęcił ich do tego, aby częściej sięgali po odważne rozwiązania" – mówi Sylwester Lis, Szef Kuchni BUKOVINA Terma Hotel SPA.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail