Piekielna kuchnia: castingi
  
Piekielna kuchnia: castingi

2015-05-15

Ledwo skończyła się trzecia edycja przygód kulinarnych młodych adeptów sztuki smażenia, pieczenia, duszenia, gotowania i doprawiania, a już PR-owcy rozsyłają prośby o poinformowanie czytelników o zaproszenie na casting do kolejnego programu Hell’s Kitchen.

pws-2015-04z-35

Trzecią edycję wygrała Katarzyna Domańska. 20-latka otrzymała sto tysięcy złotych i co równie ważne szansę na zdobycie niezwykłego doświadczenia, jaką jest praca u Wojciecha Modesta Amaro, w jego restauracji Atelier Amaro.

Jeżeli czujecie się na siłach, albo znacie kogoś kto mógłby spróbować, sprawdźcie kalendarz zgłoszeniowy. Najbliższe castingi odbędą się 16 maja w Białymstoku, Łodzi i Katowicach. Wystarczy wysłać zgłoszenie na zgłoszenia@hellskitchen.com.pl. Więcej informacji: https://www.facebook.com/hellskitchenpolska

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail