Hendi – nowy najemca w Manufakturze
 


Hendi – nowy najemca w Manufakturze

2020-10-05

W ostatnich tygodniach w zabytkowych wnętrzach budynku dawnej wykańczalni w Manufakturze w Łodzi otworzył się pierwszy w Łodzi firmowy sklep marki Hendi z ofertą dla profesjonalistów z branży gastronomicznej, a także dla pasjonatów gotowania.

Manufaktura nieustająco poszerza swoją ofertę i dociera do nowych klientów – tym razem są to właściciele restauracji, menedżerowie i szefowie kuchni, którzy w nowym salonie Hendi znajdą profesjonalny sprzęt i akcesoria przydatne w każdym rodzaju gastronomii. Uzupełnieniem oferty pierwszego sklepu tej marki w Łodzi jest wysokiej jakości zastawa, zgodna z najbardziej aktualnymi trendami w branży. Znaleźć tu można m.in. płyty łupkowe, ręcznie wykonaną ceramikę, a także elegancką porcelanę dedykowaną restauracjom typu fine dine.

- Salon Hendi w Manufakturze reprezentuje nowy obszar, dotychczas przez nas nieeksplorowany, czyli specjalistyczny sklep z ofertą dla gastronomii. W samej Manufakturze mamy ponad 40 restauracji i sądzę, że salon z wysokiej jakości sprzętem gastronomicznym po sąsiedzku, będzie dla pracowników gastronomii dużym udogodnieniem  – przyznaje Anna Łajszczak-Kucharska, Tenants Relationship Manager Manufaktury.

Wybór Manufaktury nie jest przypadkowy: - Oferta Hendi skierowana jest do osób profesjonalnie zajmujących się gastronomią, a także do pasjonatów gotowania, dlatego koncept sklepów firmowych doskonale sprawdził się w obrębie obiektów handlowych. Bardzo pozytywnie oceniamy efekty takiego kierunku rozwoju sieci sklepów i zamierzamy go kontynuować. Naszym priorytetem jest szybki, bezproblemowy dostęp do asortymentu Hendi – mówi Marta Zamośna, manager ds. Rozwoju Sklepów Firmowych.

Firma Hendi Polska jest częścią międzynarodowej grupy Hendi, zajmującej się od ponad 70 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym w całej Europie. W Polsce działa od 2005 r. Sklep mieści się w zabytkowym budynku od strony ul. Drewnowskiej. Hendi w Manufakturze rozgościło się na 392,32 mkw.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail