Nagrody Best of Warsaw miesięcznika Warsaw Insider rozdane po raz 11-ty
  
Nagrody Best of Warsaw miesięcznika Warsaw Insider rozdane po raz 11-ty

2015-01-26

Najlepsi warszawscy restauratorzy i szefowie kuchni otrzymali nagrody od miesięcznika Warsaw Insider.

pws-a001-26

- Ubiegły rok minął pod znakiem innowacji i inwencji. Rynek jest już dojrzały i bardzo zróżnicowany, dlatego tegoroczne wyniki głosowania były trudne do przewidzenia - powiedział redaktor naczelny Warsaw Insider, Alex Webber.

pws-a001-27

Wielkimi zwycięzcami okazali się – Nolita, która została wybrana wykwintną restauracją roku, Tapas Gastrobar w kategorii casual i Atelier Amaro, którego potrawy zostały wyróżnione za najlepsze wrażenia estetyczne. Wśród szefów kuchni prym wiedli Andrea Camastra z Senses (najlepszy kucharz zagraniczny), Dariusz Barański z Concept 13 (największy potencjał), Aleksander Baron z Solec 44 (slow food) i Michał Bryś z L’enfant Terrible (najlepszy debiutant). Jacek Grochownia z Nolity został z kolei wybrany najlepszym szefem kuchni w stolicy.

pws-a001-28

Zwycięzców wybierała redakcja miesięcznika wraz ze znanym z telewizji szefem kuchni Josephem Seeletso i blogerami z Restaurantica i Froblog. Rozdane po raz 11-ty, nagrody Best of Warsaw wpisały się na stałe do kalendarza imprez stołecznej gastronomii, co podkreśliła wysoka frekwencja na gali.

pws-a001-29

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail