Global Sushi Challenge 2015 – konkurs
  
Global Sushi Challenge 2015 – konkurs

2015-07-17

Tylko do końca lipca można składać aplikacje do pierwszej edycji konkursu „Global Sushi Challenge 2015!” – największego międzynarodowego konkursu dla sushi masterów. Finały w Polsce odbędą się 9 września w Warszawie.

pws-2015-06g-76

Zwycięzca pojedzie do Japonii i 25 listopada tego roku zmierzy się z najlepszymi sushi masterami z 14 państw świata. Konkurs zorganizował World Sushi Skills Institute z Japonii razem z Norweską Radą ds. Ryb i Owoców Morza. Celem konkursu jest edukacja mistrzów i konsumentów tego przysmaku. Norwegowie tym samym będą promować łososia, jako najbardziej popularną rybę wykorzystaną przez restauracje sushi. Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie. Aplikacje należy składać na stronie http://sushichallenge.global/ Spośród aplikacji jury wybierze 20 finalistów. Więcej informacji w języku polskim na stronie rybyznorwegii.pl.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail