Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaDebiut NORDSEE

W maju 2012 roku na polskim rynku gastronomicznym zadebiutuje sieć restauracji NORDSEE, której jedynym przedstawicielem w Polsce jest Grupa Impel. Pierwszy lokal będzie się mieścił w kompleksie mieszkalno-usługowo-handlowym Sky Tower we Wrocławiu. W ramach Grupy Impel powołana została spółka Rest & More należąca do Impel Catering sp. z o.o., która będzie odpowiedzialna za prowadzenie i rozwój działalności niemieckiej sieci restauracji NORDSEE na terenie Polski. Grupa Impel zawarła umowę franczyzową z siecią NORDSEE , posiadającą ponad 400 restauracji głównie na terenie Europy. Grupa Impel jest jedynym przedstawicielem tej marki na terenie Polski.

 Otwarcie pierwszej restauracji nastąpi już w maju 2012 roku. Jako pierwsi dań rybnych i potraw z owoców morza proponowanych przez sieć NORDSEE będą mogli skosztować wrocławianie....

Restauracja 2/2012, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności