Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Debiut NORDSEE

W maju 2012 roku na polskim rynku gastronomicznym zadebiutuje sieć restauracji NORDSEE, której jedynym przedstawicielem w Polsce jest Grupa Impel. Pierwszy lokal będzie się mieścił w kompleksie mieszkalno-usługowo-handlowym Sky Tower we Wrocławiu. W ramach Grupy Impel powołana została spółka Rest & More należąca do Impel Catering sp. z o.o., która będzie odpowiedzialna za prowadzenie i rozwój działalności niemieckiej sieci restauracji NORDSEE na terenie Polski. Grupa Impel zawarła umowę franczyzową z siecią NORDSEE , posiadającą ponad 400 restauracji głównie na terenie Europy. Grupa Impel jest jedynym przedstawicielem tej marki na terenie Polski.

 Otwarcie pierwszej restauracji nastąpi już w maju 2012 roku. Jako pierwsi dań rybnych i potraw z owoców morza proponowanych przez sieć NORDSEE będą mogli skosztować wrocławianie....

Restauracja 2/2012, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail