Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Festiwal Pizzy w Pizza Hut

2012-02-07

Pizza Hut po raz kolejny organizuje Festiwal Pizzy, podczas którego miesiące goście sieci będą mogli do woli próbować wszystkich smaków pizzy dostępnych w restauracjach. W menu Pizza Hut dostępnych jest ponad 20 rodzajów pizzy i dzięki nowo wprowadzonej ofercie podczas jednej wizyty w restauracji, można spróbować dowolnej ich liczby, nawet wszystkich.

 

W tegorocznej edycji Festiwalu można zamówić także Pizzę Koronę, która królowała na stołach restauracji Pizza Hut przez ostatnie miesiące. W ramach promocji Festiwal Pizzy, niezależnie od wielkości zamówienia, rachunek będzie zawsze...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail