Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Szybki Gessler

Adam Gessler przyspiesza. W Krakowie, w zaułku niewiernego Tomasza, uruchamia właśnie swój nowy koncept gastronomiczny – Szybki Gessler. To połączenie U Kucharzy z Przekąsami Zakąskami. Kucharze po środku sali będę gotowali dla gości dania na poczekaniu. Z kolei w hotelu Best Western Katowice Gessler będzie firmował tamtejszą restaurację swoim nazwiskiem.

 

„Szybki Gessler to miejsce, gdzie kucharze będą stali w środku, dookoła nich krzesła, i będą gotowali od ręki. Można wejść i zamówić, a oni albo otwierają piec i wyjmują stale piekące się rzeczy, albo wrzucają na patelnię i podają to, co jest na patelni – mówi Adam Gessler w wywiadzie dla naszego magazynu, czyt. na str. 22 – 27. – Po prostu będą podawali gorące jedzenie, które będzie tanie. Jak w Przekąskach zimne danie jest za 8 zł, to tu będzie na ciepło za ok. 20 zł. I mam nadzieję, że ten koncept też się rozleje po Polsce jak Przekąski...


Restauracja 1/2012, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności