Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Szybki Gessler

Adam Gessler przyspiesza. W Krakowie, w zaułku niewiernego Tomasza, uruchamia właśnie swój nowy koncept gastronomiczny – Szybki Gessler. To połączenie U Kucharzy z Przekąsami Zakąskami. Kucharze po środku sali będę gotowali dla gości dania na poczekaniu. Z kolei w hotelu Best Western Katowice Gessler będzie firmował tamtejszą restaurację swoim nazwiskiem.

 

„Szybki Gessler to miejsce, gdzie kucharze będą stali w środku, dookoła nich krzesła, i będą gotowali od ręki. Można wejść i zamówić, a oni albo otwierają piec i wyjmują stale piekące się rzeczy, albo wrzucają na patelnię i podają to, co jest na patelni – mówi Adam Gessler w wywiadzie dla naszego magazynu, czyt. na str. 22 – 27. – Po prostu będą podawali gorące jedzenie, które będzie tanie. Jak w Przekąskach zimne danie jest za 8 zł, to tu będzie na ciepło za ok. 20 zł. I mam nadzieję, że ten koncept też się rozleje po Polsce jak Przekąski...


Restauracja 1/2012, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail