Starbucks Reserve
  
Starbucks Reserve

2012-07-10

Wyjątkowy koncept Starbucks Reserve po raz pierwszy w Polsce. To trzecia taka kawiarnia w Europie kontynentalnej. W czerwcu 2012 roku we Wrocławiu zostanie otwarta pierwsza kawiarnia Starbucks Reserve w Polsce. Będzie to trzecie po Amsterdamie i Moskwie tego typu miejsce w Europie kontynentalnej. Koncept Starbucks Reserve charakteryzuje specjalna oferta najwyższej jakości kaw ziarnistych, tzw. stanowisko slow coffee, przy którym klienci mogą otrzymać kawę zaparzaną na dwa różne sposoby, a także wyjątkowy, elegancki wystrój wnętrza w stylu kolonialnym.

 

W ofercie wrocławskiej kawiarni znajdzie się ekskluzywna kawa Starbucks Jamaica Blue Mountain™ uznawana za drugą najlepszą kawę na świecie zaraz po Kopi Luwak. Kawiarnia Starbucks Reserve zlokalizowana będzie przy ulicy Oławskiej w pobliżu wrocławskiego rynku. To idealne miejsce zarówno dla osób, które się spieszą i na ogół biorą kawę na wynos, jak i dla tych, którzy cenią najwyższą jakość, a przygotowanie kawy i jej smakowanie stanowi dla nich wyjątkowy rytuał. Oprócz...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail