Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Starbucks Reserve

2012-07-10

Wyjątkowy koncept Starbucks Reserve po raz pierwszy w Polsce. To trzecia taka kawiarnia w Europie kontynentalnej. W czerwcu 2012 roku we Wrocławiu zostanie otwarta pierwsza kawiarnia Starbucks Reserve w Polsce. Będzie to trzecie po Amsterdamie i Moskwie tego typu miejsce w Europie kontynentalnej. Koncept Starbucks Reserve charakteryzuje specjalna oferta najwyższej jakości kaw ziarnistych, tzw. stanowisko slow coffee, przy którym klienci mogą otrzymać kawę zaparzaną na dwa różne sposoby, a także wyjątkowy, elegancki wystrój wnętrza w stylu kolonialnym.

 

W ofercie wrocławskiej kawiarni znajdzie się ekskluzywna kawa Starbucks Jamaica Blue Mountain™ uznawana za drugą najlepszą kawę na świecie zaraz po Kopi Luwak. Kawiarnia Starbucks Reserve zlokalizowana będzie przy ulicy Oławskiej w pobliżu wrocławskiego rynku. To idealne miejsce zarówno dla osób, które się spieszą i na ogół biorą kawę na wynos, jak i dla tych, którzy cenią najwyższą jakość, a przygotowanie kawy i jej smakowanie stanowi dla nich wyjątkowy rytuał. Oprócz...

Aktualności

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności