Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Trzy premiery AleBrowaru

2012-08-20

Browar kontraktowy AleBrowar wprowadza na rynek trzy premierowe piwa. Pierwszym z nich jest Lady Blanche Witbier – tradycyjne, belgijskie piwo pszeniczne, uwarzone z dodatkiem aromatycznej kolendry indyjskiej oraz skórki gorzkiej pomarańczy curaçao. Rowing Jack to India Pale Ale, początkowo warzone dla brytyjskich wojsk kolonialnych. Ostatnią nowością jest Black Hope, pierwsze w Polsce piwo w stylu Black India Pale Ale. AleBrowar zadebiutował w tym roku jako browar kontraktowy.

 

Wynajmuje zaprzyjaźnione browary przemysłowe, aby móc dzielić się piwną pasją z szerokim gronem piwoszy. Zaletą takiego rozwiązania jest olbrzymia...


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail