Restauracje w podróży
  
Restauracje w podróży

2012-08-21

Podróżowanie i zwiedzanie bez miejsc, gdzie możemy odpocząć i dobrze zjeść, wydaje się niepełne. Przy wyborze restauracji przydrożnej sugerujemy się często jej zewnętrznym wyglądem. Duże przeszklenia są jak najbardziej wskazane.

 

Dzięki nim widać, co dzieje się w środku. Wystrój wnętrza nie musi być jak z amerykańskiego snu, wystarczy, że będzie z pomysłowy, schludny i estetyczny. Coraz częściej restauracje przydrożne stają się miejscami, gdzie architektura współgra z otaczającym krajobrazem. Wnętrza zachwycają, a posiłki pozwalają nam zapomnieć o trudach podróży.

 

Tajemnica gór - Troll Wall Restaurant

Takim miejscem jest Troll Wall Restaurant zaprojektowana przez Reiulf Ramstad Architects, znajdująca się w Norwegii w Trollveggen, w Møre og Romsdal. O tym miejscu można napisać: idealna kompozycja, genialna bryła. Doskonale wkomponowana w otoczenie gór. Wielkie przeszklenia pozwalają na podziwianie otaczającej natury....

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail