Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Ogon byka na Krakowskim Przedmieściu

2012-11-25

W Warszawie otworzono hiszpańską restaurację Pico Cuadro. W restauracji jest 15 stolików dla przynajmniej 40 osób. Latem działa ogródek z 12 stolikami, przy których zmieszczą się dodatkowe 24 osoby. Wewnątrz króluje kolorystyka czarno-biała z motywami czerwieni i szarości w nakryciu stołów. – Wystrój naszego lokalu ma być przede wszystkim przyjemny dla oka, zachęcający i prosty, wpasowujący się w klimat hiszpańskich barów tapas czy małych knajp, jakich jest tam mnóstwo – mówi Paweł Ochman, manager...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail