Świąteczne dekoracje stołów
  
Świąteczne dekoracje stołów

2012-11-12

Święta Bożego Narodzenia oraz sylwester i karnawał to jedyny czas, kiedy każde bez wyjątku wnętrze dekoruje się odświętnie. Każda witryna sklepowa, każde centrum handlowe rywalizują o zainteresowanie klientów. To samo dotyczy lokali gastronomicznych.

  

Ciekawie udekorowane wnętrze nie tylko zachęca do wstąpienia w progi, ale także pomoże wykreować atmosferę w której, jeśli goście dobrze się czują, będą chętnie przebywać i do której będą powracać. Ciekawe i oryginalne dekoracje świąteczne to także kwestia prestiżu – lokal o uznanej renomie nie może sobie pozwolić na pobieżne potraktowanie zagadnienia. Dlatego odświętny wygląd lokalu stoi na równi z dobrym menu i obsługą. Jak w takim razie udekorować stół w lokalu? Oto trzy ważne aspekty, które warto wziąć pod uwagę, zanim zabierzemy się za świąteczne zakupy dekoracji i ozdób świątecznych.

 

Nowoczesna dekoracja świątecznego stołu

Nowoczesne wnętrza narzucają wręcz obowiązek użycia ciekawych i niestandardowych dekoracji. Pokazana realizacja to propozycja w odświętnym, ale niekoniecznie klasycznym kolorze – srebrnym. Doskonale pasuje do surowych, ascetycznych wnętrz. Komponuje się z szarościami, bielą oraz kolorem czarnym. Motywem przewodnim i najbardziej oryginalnym jest duża postać renifera wykonanego z metalu pokrytego delikatnym srebrnym brokatem. Renifer jest symbolem świąt, ale nie tak oczywistym, jak na przykład choinka. Jako tło zastosowano połączenie czarnej organzy z motywem srebrnego, brokatowego nadruku. Całość nie epatuje kolorem czy przepychem, ale ma ciekawą formę świątecznych akcentów (renifer, mikołaje) oraz oryginalne, doskonałej jakości elementy (świeczniki, serwetniki).

 

Współgranie

Dobór dekoracji...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail