Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Wędrowna handlarka

2013-02-12

Restauracja z pomysłem na siebie. Różnorodne wnętrza umieszczone na trzech poziomach, urok oranżerii i okrągły taras w otoczeniu zieleni. A także trzy ekskluzywne gabinety. Klimatyzowane sale na piętrach pałacyku. Atmosfera pokojów francuskiego i angielskiego przenosi nas w klimat śródziemnomorskiego słońca i delikatnej morskiej bryzy oraz angielskiej dystynkcji i szyku. Pokoje mieszczą po 16 osób przy jednym stole. Oba pomieszczenia są przystosowane do palenia cygar, przeprowadzenia projekcji multimedialnej, poufnych posiedzeń zarządu, spotkań biznesowych czy oglądania wydarzeń sportowych. –...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail