Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Hamburgery typu slow

2013-03-20

Kuchnia włoska i sushi to dwa najpopularniejsze kierunki rozwoju dzisiejszej gastronomii w Polsce. Ciekawą alternatywą jest serwowanie burgerów w wersji slow food.

rs-2012-02-37

Serwujemy burgery i ręcznie wycinane steki z antrykotu i rostbefu. Mamy bardzo niską marżę. Nasz food cost waha się między 40 a 50 proc. Zdecydowaliśmy się na to ze względu na sytuację finansową w kraju. Po prostu dostosowaliśmy się do portfeli konsumentów. Zarabiamy głównie na serwowanych napojach. Zdecydowaliśmy się podawać piwa regionalne, bo podkreślają wyjątkowość naszej kuchni. Tworzą też swoistą otoczkę. Dzięki temu goście mają wrażenie, że trafiają do miejsca o niezwykłej kuchni, serwującej wysublimowane dania.

 

Przepis na burgera

rs-2012-02-38Menu burgerowe jest ciągle urozmaicane, powstają limited edition, czyli mieszanki smaków dostępnych tylko przez około 2 tygodnie. Tworząc nowe smaki, zapewniamy naszym gościom możliwość spróbowania kombinacji, które nie do końca muszą im się kojarzyć z burgerami. Jest to w pewnym stopniu edukowanie, ale głównie zapewniamy coś nowego, ciekawego, coś czego nie ma nikt inny. A goście są z tego bardzo zadowoleni. Przy tym wszystkim bardzo ważna jest jakość używanego mięsa.

W zasadzie to połowa sukcesu restauracji...


Polecamy

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności