Hamburgery typu slow
  
Hamburgery typu slow

2013-03-20

Kuchnia włoska i sushi to dwa najpopularniejsze kierunki rozwoju dzisiejszej gastronomii w Polsce. Ciekawą alternatywą jest serwowanie burgerów w wersji slow food.

rs-2012-02-37

Serwujemy burgery i ręcznie wycinane steki z antrykotu i rostbefu. Mamy bardzo niską marżę. Nasz food cost waha się między 40 a 50 proc. Zdecydowaliśmy się na to ze względu na sytuację finansową w kraju. Po prostu dostosowaliśmy się do portfeli konsumentów. Zarabiamy głównie na serwowanych napojach. Zdecydowaliśmy się podawać piwa regionalne, bo podkreślają wyjątkowość naszej kuchni. Tworzą też swoistą otoczkę. Dzięki temu goście mają wrażenie, że trafiają do miejsca o niezwykłej kuchni, serwującej wysublimowane dania.

 

Przepis na burgera

rs-2012-02-38Menu burgerowe jest ciągle urozmaicane, powstają limited edition, czyli mieszanki smaków dostępnych tylko przez około 2 tygodnie. Tworząc nowe smaki, zapewniamy naszym gościom możliwość spróbowania kombinacji, które nie do końca muszą im się kojarzyć z burgerami. Jest to w pewnym stopniu edukowanie, ale głównie zapewniamy coś nowego, ciekawego, coś czego nie ma nikt inny. A goście są z tego bardzo zadowoleni. Przy tym wszystkim bardzo ważna jest jakość używanego mięsa.

W zasadzie to połowa sukcesu restauracji...


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail