Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.El Celler de Can Roca najlepsza na świecie

2013-06-16

El Celler de Can Roca w hiszpańskiej Gironie wybrana została Najlepszą Restauracją Świata w rankingu „World’s 50 Best Restaurants 2013”. Zdetronizowała ona duńską Nomę, która wygrała trzy poprzednie edycje. Ranking brytyjskiego magazynu „Restaurant” uznawany jest za jeden z najbardziej prestiżowych na świecie, dorównujący renomą gwiazdkom Michelina.

rs-2013-03-02

El Celler de Can Roca z Girony prowadzona przez trzech braci Roca: Joana (head chef), Jordiego (pastry chef) i Josepa (sommelier chef). Założyli ją 25 lat temu i oferują „zabawę z kuchnią” (free style) – określane jako „nowoczesna kuchnia hiszpańska”. Niemal wszystko w menu oparte jest na katalońskich składnikach. El Celler (Piwnica) powstała naprzeciwko restauracji rodziców braci El Restaurant de Can Roca. W 2007 roku bracia przenieśli się kawałek dalej do specjalnie wybudowanego dla ich...

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail