Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Atlantis w miejscu Wieloryba

2013-05-22

W miejscu sopockiego Wieloryba otworzyła się nowa restauracja Atlantis, z równie imponującym wystrojem, nawiązującym do Wieloryba. Oferuje dania kuchni śródziemnomorskiej i kaszubską gęsinę. To połączenie klubu z restauracją.

rs-2013-03-08

Atlantis ma 70 miejsc i nietypowy wystrój. Wnętrze utrzymane jest w morskim klimacie mitycznej wyspy Atlantydy. Ściany i posadzka stylizowane są na marmurowe, sufit podtrzymują ciężkie kolumny, ze ścian...


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail