Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Ożywienie w Trójmieście

2013-05-22

Rondel zastąpił Siouxie

Rondel – to restauracja, która powstała na miejscu kultowego Siouxie w Sopocie przy Bohaterów Monte Cassino. Oferuje kuchnię polską, ale nawiązuje też do poprzedniczki serwując shoarmy. Specjalność szefa kuchni to Baran na Wybiegu.

Klasykiem lokalu są Rondelkowe Zakąski, czyli panierowane pieczarki, fileciki drobiowe i krążki cebulowe. Rondelek pełen zakąsek dla dwóch osób kosztuje 29 zł. W przekąskowej ofercie znajduje się również Skarb Leśniczego, czyli panierowane boczniaki po 9 zł. Dania główne to mięsa: żeberka, grillowany stek wołowy, karkówka z grilla i specjalność lokalu: Baran na Wybiegu, czyli klasyczny węgierski gulasz z papryką i marchewką przyrządzony na ostro, podawany w rondelku. Wśród dodatków, które każdy gość wybiera samodzielnie, obok frytek i ryżu, są też m.in.: torcik ziemniaczany z mięsem lub z brokułami; gratina, czyli zapiekanka ziemniaczana z sosem serowoszpinakowym; marchewkowe placuszki czy jajko zapiekane w chlebie. Jest również lżejsza wersja dodatków w postaci warzyw czy owoców: pomidory, cebula, oliwki, kukurydza czy słodki ananas. Poza kuchnią polską w menu znajduje się również włoska pizza i makarony. Do wyboru również trzy rodzaje zup i dwa rodzaje ryby. „– Menu stworzyłam razem z Piotrem Durajem z Classic Restaurant mieszczącej się w Ergo Arenie. Piotr ubierał moje pomysły w sensowne dania – mówi managerka Rondla lokalnej Gazecie Wyborczej. – Dążyliśmy do wystroju wnętrza...


Polecamy

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności