Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Starbucks w saszetkach…

2013-05-22

We wszystkich kawiarniach Starbucks w Polsce wprowadzono innowacyjny produkt – kawę w saszetkach VIA Ready Brew. Jest to bardzo drobno zmielona kawa arabica dostępna w trzech smakach o różnym profilu palenia – Veranda Blend, Colombia oraz Italian Roast. W sprzedaży dostępne są opakowania zawierające 12 saszetek za 28 zł.

 

rs-2013-03-17Starbucks VIA Ready Brew jest przygotowywana z ziaren arabiki w ramach programu Starbucks Shared Planet, co oznacza, że kawa została wyprodukowana oraz kupiona w sposób etyczny. Przy jej produkcji została zastosowana technologia mikro-mielenia ziaren, która zapobiega utracie smaku i świeżości kawy oraz zapewnia wysoką jakość produktu. Wszystkie kawy Starbucks VIA Ready Brew są przygotowywane w naturalnym procesie palenia, bez dodatku substancji chemicznych, a przy okazji nie powstają żadne produkty uboczne. Starbucks Veranda Blend jest lekko palona. Pochodzi z Ameryki Łacińskiej i charakteryzuje się średnią kwasowością z wyraźnie wyczuwalnymi nutami kakao i prażonych orzechów. Starbucks Colombia to kawa o średnim profilu palenia i zrównoważonym smaku, z charakterystyczną orzechową nutką wyczuwalną jedynie w kawach pochodzących...

Polecamy

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności