Starbucks w saszetkach…
  
Starbucks w saszetkach…

2013-05-22

We wszystkich kawiarniach Starbucks w Polsce wprowadzono innowacyjny produkt – kawę w saszetkach VIA Ready Brew. Jest to bardzo drobno zmielona kawa arabica dostępna w trzech smakach o różnym profilu palenia – Veranda Blend, Colombia oraz Italian Roast. W sprzedaży dostępne są opakowania zawierające 12 saszetek za 28 zł.

 

rs-2013-03-17Starbucks VIA Ready Brew jest przygotowywana z ziaren arabiki w ramach programu Starbucks Shared Planet, co oznacza, że kawa została wyprodukowana oraz kupiona w sposób etyczny. Przy jej produkcji została zastosowana technologia mikro-mielenia ziaren, która zapobiega utracie smaku i świeżości kawy oraz zapewnia wysoką jakość produktu. Wszystkie kawy Starbucks VIA Ready Brew są przygotowywane w naturalnym procesie palenia, bez dodatku substancji chemicznych, a przy okazji nie powstają żadne produkty uboczne. Starbucks Veranda Blend jest lekko palona. Pochodzi z Ameryki Łacińskiej i charakteryzuje się średnią kwasowością z wyraźnie wyczuwalnymi nutami kakao i prażonych orzechów. Starbucks Colombia to kawa o średnim profilu palenia i zrównoważonym smaku, z charakterystyczną orzechową nutką wyczuwalną jedynie w kawach pochodzących...

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail