Tęsknota za przeszłością
 


Tęsknota za przeszłością

Od muzyki, przez modę aż po jedzenie będziemy fascynować się wszystkim, co retro. Wielu gości fascynuje się także alkoholami i koktajlami w stylu retro. W 2023 r. będziemy obserwowali wzrost serwowania zapomnianych klasyków, być może z delikatnym twistem. Według badań firmy Bacardi 58 proc. barmanów najbardziej interesuje się klasycznymi koktajlami z jakimś zaskakującym smakiem lub elementem.

rs 2023 01t 15

Media społecznościowe a gusta alkoholowe

 Nie jest tajemnicą, że platforma mediów społecznościowych jest wielkim inicjatorem większości naszych obecnych trendów. Wpływ TikToka rozciąga się również na popularne koktajle, czego najlepszym przykładem jest Negroni Sbagliato, który stał się popularny w zeszłym roku. Klip aktorki Emmy D’Arcy, która nazywa to swoim ulubionym napojem, spowodował gwałtowny wzrost wyszukiwań koktajlu. 

Renesans ginu

Z najnowszych badań firmy Nielsen IQ wynika, że wartość sprzedaży ginu w Polsce odnotowała niemal 15-procentowy wzrost rok do roku. Tym samym gin jest jedną z najszybciej rozwijających się kategorii alkoholowych w kraju. Polacy...


Restauracja 1/2023, KONCEPT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail