Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaNiezbędnik Otwierania Małej Gastronomi

2013-05-22

Zbliża się sezon wakacyjny. Czas na założenie sezonowo działających punktów gastronomicznych. Załóżmy, że mamy nadwyżkę pieniędzy, którą chcielibyśmy sensownie zainstalowa w mały biznes… Na początek można zacząć od sezonowo działającej przyczepy gastronomicznej, małej gastronomii, lodziarni czy kawiarni lub rozszerzenia dotychczasowej działalności o jakieś nowości.

rs-2013-03-42

Chcielibyśmy zaproponować państwu NIEZBĘDNIK dla startujących w branży gastronomicznej oraz tych, którzy chcą rozszerzyć swoją dotychczasową działalność. Zaczniemy od znalezienia odpowiedniego miejsca, poprzez przystosowanie lokalu do działalności po jego rejestrację i spełnienie wymogów pod kątem wymagań prawa żywnościowego.

 

Lokalizacja


Za atrakcyjną lokalizację wciąż uważa się miejsca usytuowane przy głównych ulicach miast i miasteczek będących atrakcją turystyczną oraz deptakach w przypadku wakacyjnych kurortów, miejscowości. Wyspa w głównych arteriach galerii handlowej może być równie atrakcyjnym miejscem.

 

Zakładamy firmę


Trzeba pamiętać, że nawet w przypadku sezonowo działającego punktu gastronomicznego niezbędne jest przejście całej procedury zakładania firmy. Jednak w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej...

Polecamy

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności