Przy drodze po węgiersku
  
Przy drodze po węgiersku

2013-05-22

Korzysta z nich większość podróżujących samochodem po Polsce – przydrożne restauracje. A większość z tych restauracji oferuje kuchnię polską. Tokaj pod Olsztynkiem przy trasie E7 to z jednej strony klasyczna gospoda przy drodze, z drugiej nietypowa – bo serwująca kuchnię węgierską. Co ma największy wpływ na funkcjonowanie takiego miejsca? Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad.

rs-2013-03-43

Dlaczego kuchnia węgierska? Bo mój były mąż był Węgrem, a gotowanie to moja pasja. A dlaczego przy drodze? To trochę przypadek, bo nie mogłam znaleźć lokalu w Olsztynie, więc kupiliśmy działkę poza miastem, przy „siódemce” i po doprowadzeniu wszystkich mediów, po roku zaczęliśmy budowę, która trwała dwa lata. Restauracja może pomieścić ok 70 osób, a kuchnia razem z zapleczem i salą ma ok 400 mkw.

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail