Foodsi, Restaurant Week i FREE NOW we wspólnej misji less waste!
  trendy

Foodsi, Restaurant Week i FREE NOW we wspólnej misji less waste!

2023-03-26

Wiosenna kampania Foodsi wystartowała! A jej owocem jest współpraca z Restaurant Week i FREE NOW. Przyjaciele Foodsi łączą siły we wspólnej misji less waste.

Foodsi 2fot. materiał prasowy  

Tej wiosny Foodsi kontynuuje przekaz „Tu się nie marnuje”, zwracający uwagę na problem marnotrawienia jedzenia, a dodatkowo zachęca do dbania nie tylko o planetę, ale również o własne samopoczucie. Po paczkę najlepiej udać się przy okazji spaceru, przejażdżki na rowerze, codziennego joggingu czy wszelkich innych aktywności fizycznych. Natomiast ekologiczne środki transportu takie jak elektryczne hulajnogi to świetny sposób na odebranie paczki-niespodzianki w lokalach, które znajdują się w dalszych częściach miasta. Do tego właśnie zachęca FEEE NOW.

 

FREE NOW z Foodsi łączy nie tylko cel, jakim jest ułatwianie codziennego życia mieszkańców miast, ale także aktywne promowanie wśród nich zrównoważonych wyborów. Cieszymy się, że znajdujemy się w gronie marek zaprzyjaźnionych z Foodsi, ponieważ nasze platformy się idealnie uzupełniają. Użytkownikom Foodsi zaoferujemy promocyjne przejazdy autami i hulajnogami z FREE NOW jako wygodny i szybki sposób na odebranie paczek z uratowanymi posiłkami — opowiada Izabela Skonieczna, Dyrektorka Marketingu FREE NOW.

 

Dodatkowo w tej edycji dzięki współpracy z Restaurant Week, użytkownicy aplikacji Foodsi po zakupie paczki będą mogli skorzystać z rabatu w wysokości 15 zł na festiwalową rezerwację. Wystarczy wejść w zakładkę „Zamówienia” i kliknąć ostatnią rezerwację.

 

Restaurant Week i Foodsi połączyła miłość do pysznego jedzenia oraz ekologii. Foodsi zostało Partnerem Merytorycznym tegorocznej edycji Festiwalu. W ramach akcji #pakujeniemarnuje goście festiwalowi zachęcani są, aby poprosić o zapakowanie niedojedzonego dania na wynos. Dzięki edukowaniu i oswajaniu bywalców restauracji z tą praktyką marnowanie jedzenia zmniejsza się jeszcze bardziej, a goście mogą cieszyć się dłużej pysznymi smakami. - tłumaczy Monika Kamińska, Dyrektor Marketingu Restaurant Week.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail