Piwne premiery, piwne eventy
  
Piwne premiery, piwne eventy

2013-05-22

Wraz z rozwojem w Polsce piwowarstwa rzemieślniczego można zaproponować gościom oprócz wielu ciekawych stylów piwa, wcześniej nieobecnych na naszym rynku, również udział w piwnych eventach. To wydarzenia promujące wysoką kulturę piwa poprzez bezpośrednie spotkania z twórcami piw lub przez kontakt z osobami bardzo nim zainteresowanymi.

 

rs-2013-03-50

Możemy już mówić o nowej tradycji. Każde nowe piwo z rzemieślniczych browarów wchodzi na rynek z dużym hukiem związanym z premierą.

 

Mocne wejście piwa


Są to imprezy odbywające się w wielu lokalach w Polsce w pierwszym dniu sprzedaży piwa. Inspiracja wychodzi z browarów, od twórców piw i podchwytywana jest oraz wzbogacana przez poszczególne lokale, które w swojej misji mają kreowanie kultury piwa.

W danym lokalu obecni są piwowarzy odpowiedzialni za piwo, z którymi można się stuknąć kuflem lub szklanką i podzielić wrażeniami. Często wyszynk pierwszych kufli poprzedzony jest prelekcją na temat piwa, a imprezy utrzymane w tematyce...

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail