Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Piwne premiery, piwne eventy

2013-05-22

Wraz z rozwojem w Polsce piwowarstwa rzemieślniczego można zaproponować gościom oprócz wielu ciekawych stylów piwa, wcześniej nieobecnych na naszym rynku, również udział w piwnych eventach. To wydarzenia promujące wysoką kulturę piwa poprzez bezpośrednie spotkania z twórcami piw lub przez kontakt z osobami bardzo nim zainteresowanymi.

 

rs-2013-03-50

Możemy już mówić o nowej tradycji. Każde nowe piwo z rzemieślniczych browarów wchodzi na rynek z dużym hukiem związanym z premierą.

 

Mocne wejście piwa


Są to imprezy odbywające się w wielu lokalach w Polsce w pierwszym dniu sprzedaży piwa. Inspiracja wychodzi z browarów, od twórców piw i podchwytywana jest oraz wzbogacana przez poszczególne lokale, które w swojej misji mają kreowanie kultury piwa.

W danym lokalu obecni są piwowarzy odpowiedzialni za piwo, z którymi można się stuknąć kuflem lub szklanką i podzielić wrażeniami. Często wyszynk pierwszych kufli poprzedzony jest prelekcją na temat piwa, a imprezy utrzymane w tematyce...

Polecamy

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności