Szefowie Kuchn bronią godności polskich ryb
 


 

Szefowie Kuchn bronią godności polskich ryb

2013-08-28

Pierwsze spotkanie Polskich Szefów Kuchni „Gotujemy Pronature” odbyło się w Choczewie koło Wejherowa pod hasłem „Bronimy godności polskich ryb, czyli rybka lubi pływać”. Dziewięciu szefów kuchni łowiło polskie krewetki, poszukiwało kurek i ziół, wędziło i grillowało węgorze, wybierało ikrę z turbota, wykrawało policzki z dorsza. Na jeden wieczór leśniczówka w Choczewie stała się tętniącą inspiracjami świątynią kulinarną, w której spotkały autorytety polskiej gastronomii.

rs-2013-04-01

Wśród zaproszonych szefów byli znaleźli się: Adam Chrząstowski, Arleta Żynel, Adam Woźniak, Paweł Oszczyk, Andrzej Polan, Witek Iwański, Sebastian Krauzowicz, Maciej Nowicki i Łukasz Toczek. Inicjatorką akcji była Justyna Zdunek, która wspólnie z Szefem Kuchni Łukaszem Toczkiem tworzy gdańską restaurację Metamorfoza. Organizatorzy zainspirowani ubiegłorocznym „Cook It Raw” postanowili zaprosić polskich szefów kuchni, aby w rodzimym gronie dzielić się doświadczeniami...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail