Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Polskie cydry w natarciu

2013-08-28

Sezon letni to czas sprzedażowy napojów lekkich, orzeźwiających i schłodzonych. Dlatego właśnie na ten okres zaplanowano cydrową ekspansję. Swoją linię asortymentową o ten produkt rozszerzyły firmy: Bartex z Desire Cydr, Ambra z Cydrem Lubelskim i Warwin z Warką Cider.

rs-2013-04-18

W czerwcu firma Bartex wprowadziła na polski rynek Desire Cydr, który od ponad dwóch lat był wysyłany na eksport: na rynki UE, do USA, Kanady, Chin i Japonii. Desire Cydr to lekki napój jabłkowy, półsłodki i półmusujący, gazowany. Wytwarzany jest ze świeżo wyciśniętego soku jabłkowego lub z koncentratu soku jabłkowego i poddawany procesowi naturalnej. Zawartość alkoholu to 5%. Od maja Warwin produkuje Warkę Cider, która zawiera 4,5% alkoholu. Jednocześnie Warwin rozpoczął także produkcję Warka Perry, czyli gruszkowej odmiany kategorii. (O Cydrze Lubelskim czytaj niżej). Polska Rada Winiarstwa wspiera działania polskich producentów m.in. poprzez zachęcanie ich do ubiegania się o nadanie cydrom oznaczenia...

Komunikaty Branżowe

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności