Polskie cydry w natarciu
 


 


Polskie cydry w natarciu

2013-08-28

Sezon letni to czas sprzedażowy napojów lekkich, orzeźwiających i schłodzonych. Dlatego właśnie na ten okres zaplanowano cydrową ekspansję. Swoją linię asortymentową o ten produkt rozszerzyły firmy: Bartex z Desire Cydr, Ambra z Cydrem Lubelskim i Warwin z Warką Cider.

rs-2013-04-18

W czerwcu firma Bartex wprowadziła na polski rynek Desire Cydr, który od ponad dwóch lat był wysyłany na eksport: na rynki UE, do USA, Kanady, Chin i Japonii. Desire Cydr to lekki napój jabłkowy, półsłodki i półmusujący, gazowany. Wytwarzany jest ze świeżo wyciśniętego soku jabłkowego lub z koncentratu soku jabłkowego i poddawany procesowi naturalnej. Zawartość alkoholu to 5%. Od maja Warwin produkuje Warkę Cider, która zawiera 4,5% alkoholu. Jednocześnie Warwin rozpoczął także produkcję Warka Perry, czyli gruszkowej odmiany kategorii. (O Cydrze Lubelskim czytaj niżej). Polska Rada Winiarstwa wspiera działania polskich producentów m.in. poprzez zachęcanie ich do ubiegania się o nadanie cydrom oznaczenia...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail