Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Jedna sieć, różny styl

2013-10-13

Jedyna sieć indyjskich restauracji w Polsce planuje wejść w przyszłym roku na rynek franczyzowy. Restauracje Ganesh to też jedna z niewielu sieci, których każdy lokal to przykład innego spojrzenia na wystrój.

rs-2013-05-03

Sieć została założona w 2006 roku w Łodzi, dziś liczy sobie dziewięć lokali w kilku największych miastach. Różnorodność poszczególnych lokali sieci Ganesh jest równie duża, jak wybór potraw indyjskiej kuchni. W zależności od preferencji i potrzeb, sieć oferuje swoim klientom zarówno lokale kameralne i intymne (Łódź, ul. Piotrkowska 69),...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail