Konkurs i gala
 


 


Konkurs i gala

2013-10-13

Po raz drugi w tym roku organizowany jest konkurs Wine & Food Noble Night. Oprócz liczącej tysiąc osób publiczności, specjalne wyróżnienie przyzna również jury, składające się z profesjonalistów i niekwestionowanych mistrzów sztuki kulinarnej.

rs-2013-05-10

Zadaniem jury jest ocena całości menu zaproponowanych przez 12 finalistów – restauracji z całej Polski. Rozstrzygnięcie konkursu i uroczysta gala 21 września (w sobotę). Wine & Food Noble Night po raz pierwszy odbył się w 2008 roku i od tamtego czasu zdążył na stałe wpisać się w kalendarz ważnych wydarzeń kulturalnych w Polsce. W składzie kapituły znaleźli się:

Paweł Oszczyk – przewodniczący

Szef kuchni w La Rotisesserie (hotel Le Regina w Warszawie). Pracował w Hotelu Bristol za czasów Bernarda Lussiana, a także w kuchni Pałacu Sobańskich. Przez ponad...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail