Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Duże browary uczą

2013-10-13

Po zainwestowaniu w kampanię telewizyjną reklamującą pszeniczne piwo Paulaner, Grupa Żywiec uczy historii marki. W tym czasie Kompania Piwowarska daje lekcje z podawania swojego piwa.

rs-2013-05-17

Grupa Żywiec

W Bawarii należy odwiedzić dwa browary: - Browar Klasztorny Weihenstephan, w którym oficjalnie warzenie piwa rozpoczął opat Arnold w 1040 roku. Słowo „oficjalnie” nie jest tu przypadkowe: benedyktyńskie opactwo zostało założone w 725 r. przez św. Korbiniana, który wprowadził do klasztoru sztukę warzenia piwa. Przez kolejne stulecia mnisi zgłębiali tę umiejętność, by w 1040 r. uzyskać zgodę na jego sprzedaż w pobliskim mieście.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail