Rozwój fundamentem nowoczesnego handlu – Mlekovita zorganizowała II Ogólnopolski Mleczarski Kongres Handlu
 


Rozwój fundamentem nowoczesnego handlu – Mlekovita zorganizowała II Ogólnopolski Mleczarski Kongres Handlu

2023-09-04

Nowości produktowe, innowacje, technologie w służbie jakości, strategie dla nowoczesnych handlowców – te i inne tematy podjęli uczestnicy zorganizowanego przez Grupę Mlekovita 25 sierpnia br. II Ogólnopolskiego Mleczarskiego Kongresu Handlu. To wydarzenie, które ma na celu integrację wewnętrznego środowiska firmy z jego otoczeniem, nie tylko handlowym, oraz daje możliwość rozwoju przede wszystkim zgromadzonych pracowników Mlekovity dzięki szkoleniu z technik i taktyk handlowych.

Drugi Ogólnopolski Mleczarski Kongres Handlu skupiał się naturalnie wokół problemów i wyzwań stojących przed nowoczesnym handlem, nowości asortymentowych i innowacji produktowych. Osią wydarzenia, wokół której skupione zostały prelekcje uczestników, było szkolenie „Techniki i taktyki dla nowoczesnych handlowców”, które poprowadził dr nauk psychologicznych Wojciech Chmielewski, SEO Centrum Psychologii Stosowanej, wykładowca studiów MBA na SGGW w Warszawie i trener biznesu. – Grupa Mlekovita nieustannie się rozwija, ale by móc osiągać sukcesy handlowe nie tylko na rynku krajowym, musimy dysponować profesjonalną, zaangażowaną kadrą. I uważam, że mamy taką kadrę – najlepszych handlowców w całej Polsce. Co nie zmienia faktu, że o ten najwyższy poziom trzeba dbać nieustannie, trzeba go trenować i szlifować. Dlatego regularnie – tak, jak podczas II Ogólnopolskiego Mleczarskiego Kongresu Handlu – inwestujemy w spotkania z najlepszymi szkoleniowcami, dzięki czemu mamy pewność, że nasi pracownicy otrzymują wiedzę, doświadczenie i umiejętności, które pozwolą im być codziennie lepszymi w swojej pracy, rozwijać się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Bo rozwój jest fundamentem nie tylko nowoczesnego handlu, ale i całego naszego modelu biznesowego – mówi Prezes Zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński.

Tradycyjnie już Kongres rozpoczął przemówieniem Prezes Zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński, po czym wręczone zostały pamiątkowe dyplomy firmom współpracującym m.in. w zakresie handlu, będących jednocześnie Partnerami piątkowego wydarzenia. Prezes Dariusz Sapiński uhonorował również przedstawicieli pracowników Grupy Mlekovita za wybitne osiągnięcia i najlepsze wyniki kierowanych przez nich jednostek, doceniając ich całoroczny wysiłek, dzięki któremu dokładają swoją cegiełkę do budowania pozycji Grupy Mlekovita jako lidera branży. Decyzją Prezesa Zarządu Grupy Mlekovita wyróżnieni zostali: Włodzimierz Szczerba, Łukasz Lichtenberg, Piotr Kuhiwczak, Grzegorz Giermek i Radosław Gorczyca.

Drugi Ogólnopolski Mleczarski Kongres Handlu był nie tylko okazją do wyróżnień i zdobycia nowych umiejętności podczas szkolenia, ale przede wszystkim miejscem spotkania i rozmów przedstawicieli handlowych Grupy Mlekovita – w tym także dołączających do Grupy od 1 września br. przedstawicieli zakładów w Czarnkowie i Chodzieży – z reprezentantami firm i organizacji związanych z branżą mleczarską i handlową z firm współpracujących z Mlekovitą. Ponadto przedstawiciele firm biorących udział w Kongresie mieli okazję zaprezentować swoją działalność, najciekawsze jej aspekty, swój asortyment produktowy czy analizy rynku podczas prelekcji wygłoszonych przed szerokim gremium zgromadzonych. Uczestnicy mogli wysłuchać wystąpień przygotowanych przez firmy: Tetra Pak sp. z o.o., Grupa IFS, BNP Paribas Bank Polska SA, Chr. Hansen Poland sp. z o.o., Expack sp. z o.o. sp. k., Dawtona sp. z o.o., Fanex sp. z o.o., Kompania Dystrybucyjna Tedi sp. z o.o. S.K.A. oraz Juwent sp.j. i Decont sp. z o.o. Nano-Te sp. z o.o.

Zorganizowany już po raz drugi Ogólnopolski Mleczarski Kongres Handlu był wyjątkową okazją, by rozwinąć swoje umiejętności w zakresie technik i taktyk handlowych, posłuchać i porozmawiać o trendach i wyzwaniach stojących nie tylko przed Mlekovitą i jej partnerami handlowymi, ale przed całą branżą spożywczą i skupioną wokół producentów żywności, których przedstawiciele licznie przybyli na zorganizowane przez Grupę Mlekovita wydarzenie.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail