Bring your own bottle
 


 


Bring your own bottle

2013-10-13

Rozpowszechniona w Australii i zdobywająca uznanie w światowej gastronomi oferta BYOB polega na tym, że klient może przynieść własne wino, zapłaci jedynie za użyczenie kieliszków, trybuszona i coolera.

rs-2013-05-35

W Polsce nie ma typowych restauracji BYOB. A szkoda, bo reklamowanie swojego punktu zazwyczaj sprawia, że lokal jest bardziej oblegany przez gości. Zawsze istnieje możliwość dogadania się z menadżerem restauracji w sprawie przyniesienia swojego alkoholu. Koszt zazwyczaj sprowadza się do korkowego.

Jakie są zalety takiego rozwiązania? Jest ich sporo. Po pierwsze restauracja nie musi zamrażać znaczących kwot w zapasach, inwestować w chłodziarki i miejsce na przechowywanie wina, drukować kart etc. Opłata za niezbędne akcesoria będzie stanowić czysty zysk pomniejszony tylko o koszty kilku kostek lodu, umycia szkła i pozbycia się butelki.

Obsługa ma ułatwione zadanie – dobór wina, a czasem nawet jego...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail