Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaZ kuchnią wśród koni

2013-10-13

Pasja i praca to dwa aspekty życia, które ludzie często od siebie oddzielają. A jednak to z ich połączenia wynikają często najlepsze projekty i produkty. W Kuchni przy Stajni Chojnów wszystko się zaczęło od pasji. Pasji do koni, później i jedzenia oczywiście.

rs-2013-05-36

Budowa Stajni Chojnów była realizacją marzeń mojego ojca, od dzieciństwa związanego z końmi. Od samego początku powstał też pomysł, żeby na terenie kompleksu znajdowała się restauracja. Jednak przez lata była dzierżawiona przez różnych restauratorów, gdy w końcu, w październiku 2011 roku, symbolicznie podczas dnia św. Huberta – patrona myśliwych i jeźdźców – nastąpiło jej ponowne otwarcie w nowej odsłonie. Kuchnię przy Stajni postanowili prowadzić moi rodzice, właściciele całego obiektu – Karol i Agnieszka Kempowie.

rs-2013-05-37

Blisko, a jednak daleko

Stajnia Chojnów jest położona 20 km od Warszawy, zaledwie kilka kilometrów od Piaseczna czy Konstancina. Oddalona od wielkomiejskiego zgiełku, ukrytya w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Stajnia szczyci się unikatową, w większości wykonaną z drewna konstrukcją budynków. Właśnie w zakończeniu drewnianej hali mieści się przeszklona restauracja, której przestronne okna z jednej strony wyglądają na place treningowe i...

Komunikaty Branżowe

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności