Z kuchnią wśród koni
 
Z kuchnią wśród koni

Pasja i praca to dwa aspekty życia, które ludzie często od siebie oddzielają. A jednak to z ich połączenia wynikają często najlepsze projekty i produkty. W Kuchni przy Stajni Chojnów wszystko się zaczęło od pasji. Pasji do koni, później i jedzenia oczywiście.

rs-2013-05-36

Budowa Stajni Chojnów była realizacją marzeń mojego ojca, od dzieciństwa związanego z końmi. Od samego początku powstał też pomysł, żeby na terenie kompleksu znajdowała się restauracja. Jednak przez lata była dzierżawiona przez różnych restauratorów, gdy w końcu, w październiku 2011 roku, symbolicznie podczas dnia św. Huberta – patrona myśliwych i jeźdźców – nastąpiło jej ponowne otwarcie w nowej odsłonie. Kuchnię przy Stajni postanowili prowadzić moi rodzice, właściciele całego obiektu – Karol i Agnieszka Kempowie.

rs-2013-05-37

Blisko, a jednak daleko

Stajnia Chojnów jest położona 20 km od Warszawy, zaledwie kilka kilometrów od Piaseczna czy Konstancina. Oddalona od wielkomiejskiego zgiełku, ukrytya w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Stajnia szczyci się unikatową, w większości wykonaną z drewna konstrukcją budynków. Właśnie w zakończeniu drewnianej hali mieści się przeszklona restauracja, której przestronne okna z jednej strony wyglądają na place treningowe i...


Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail