Małe jest piękne
 


 
Małe jest piękne

2013-10-13

Przytulny kąt, otulające ciepło wnętrza, zapachy i muzyka w tle wystarczą, aby pobudzić ciekawość przechodnia i sprowokować go do zatrzymania się w biegu. Takich miejsc potrzebujemy na co dzień. Systematyczne odwiedzanie ulubionej restauracji czy kafejki gwarantuje odczucie przyjaznej atmosfery „jak u siebie”.

rs-2013-05-40

rs-2013-05-39

1. Hay About a chair – wygodne, głębokie krzesło. Nogi są drewniane, a siedzisko tapicerowane. Wybór tapicerki jest szeroki i do każdego wnętrza uda się je dopasować. Różnorodna kolorystka i rozmiary.

2. Stolik Magis Happyhour – jak sama nazwa wskazuje doskonale sprawdza się w przestrzeniach restauracyjnych. Jedyna noga kwadratowego stolika bazuje na krzyżaku niczym choinka. Różnorodna kolorystyka i rozmiary.

3. Magis – stołek barowy. Został wykonany z aluminium. Ma bardzo ciekawą linię. Prostota bryły prezentuje ciekawy design.

4. Muuto – krzesło barowe jest wykonane z drewna. Jest lekkie i wygodne. Zabiera mało przestrzeni.

Tak jak do pretensjonalnego, dużego wnętrza, np. sklepu, urządzonego na „bogato”, wchodzi niewielka grupa klientów, którym z góry, z panującej tam atmosfery, narzucona jest sztuczność i sztywność,...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail