Małe jest piękne
 
Małe jest piękne

Przytulny kąt, otulające ciepło wnętrza, zapachy i muzyka w tle wystarczą, aby pobudzić ciekawość przechodnia i sprowokować go do zatrzymania się w biegu. Takich miejsc potrzebujemy na co dzień. Systematyczne odwiedzanie ulubionej restauracji czy kafejki gwarantuje odczucie przyjaznej atmosfery „jak u siebie”.

rs-2013-05-40

rs-2013-05-39

1. Hay About a chair – wygodne, głębokie krzesło. Nogi są drewniane, a siedzisko tapicerowane. Wybór tapicerki jest szeroki i do każdego wnętrza uda się je dopasować. Różnorodna kolorystka i rozmiary.

2. Stolik Magis Happyhour – jak sama nazwa wskazuje doskonale sprawdza się w przestrzeniach restauracyjnych. Jedyna noga kwadratowego stolika bazuje na krzyżaku niczym choinka. Różnorodna kolorystyka i rozmiary.

3. Magis – stołek barowy. Został wykonany z aluminium. Ma bardzo ciekawą linię. Prostota bryły prezentuje ciekawy design.

4. Muuto – krzesło barowe jest wykonane z drewna. Jest lekkie i wygodne. Zabiera mało przestrzeni.

Tak jak do pretensjonalnego, dużego wnętrza, np. sklepu, urządzonego na „bogato”, wchodzi niewielka grupa klientów, którym z góry, z panującej tam atmosfery, narzucona jest sztuczność i sztywność,...


Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail