Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaMałe jest piękne

2013-10-13

Przytulny kąt, otulające ciepło wnętrza, zapachy i muzyka w tle wystarczą, aby pobudzić ciekawość przechodnia i sprowokować go do zatrzymania się w biegu. Takich miejsc potrzebujemy na co dzień. Systematyczne odwiedzanie ulubionej restauracji czy kafejki gwarantuje odczucie przyjaznej atmosfery „jak u siebie”.

rs-2013-05-40

rs-2013-05-39

1. Hay About a chair – wygodne, głębokie krzesło. Nogi są drewniane, a siedzisko tapicerowane. Wybór tapicerki jest szeroki i do każdego wnętrza uda się je dopasować. Różnorodna kolorystka i rozmiary.

2. Stolik Magis Happyhour – jak sama nazwa wskazuje doskonale sprawdza się w przestrzeniach restauracyjnych. Jedyna noga kwadratowego stolika bazuje na krzyżaku niczym choinka. Różnorodna kolorystyka i rozmiary.

3. Magis – stołek barowy. Został wykonany z aluminium. Ma bardzo ciekawą linię. Prostota bryły prezentuje ciekawy design.

4. Muuto – krzesło barowe jest wykonane z drewna. Jest lekkie i wygodne. Zabiera mało przestrzeni.

Tak jak do pretensjonalnego, dużego wnętrza, np. sklepu, urządzonego na „bogato”, wchodzi niewielka grupa klientów, którym z góry, z panującej tam atmosfery, narzucona jest sztuczność i sztywność,...

Komunikaty Branżowe

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności