Najnowszy numer Restauracji
 








Najnowszy numer Restauracji

W najnowszym numerze Restauracji  zastanawiamy się, jakie trendy i tendencje nam przyniesie. Co będziemy jedli, co pili, jakiego rodzaju doświadczeń i konceptów będą poszukiwać goście restauracji. Czy wiedzieli państwo, że jednym z produktów, które wracają do łask, jest dobrze znana i lubiana kasza gryczana? Zapraszam do numeru po więcej tendencji kulinarnych na najbliższe dwanaście miesięcy. Arkadiusz Białkowski przedstawia nam trendy alkoholowe i koktajlowe, a Tomasz Potrzebowski opowiada o trendach winiarskich.

 

Restauracja 01Media społecznościowe na dobre zagościły w świecie gastronomii. Dziś już nikt nie wyobraża sobie promocji lokalu bez popularnych platform. W tym wydaniu tematem numeru są influencerzy kulinarni. Jak wpływają na rzeczywistość restauracyjną? Kim są? Jak budować z nimi współpracę?

Spotykamy się w tym numerze z Pawłem Grubą, dobrze znanym w branży gastronomicznej z programu Grube Rozmowy.

W dziale Koncept poznajemy rzeszowską restaurację Wina Dajcie. To połączenie restauracji i wine baru.

Każda okazja jest dobra, aby pokazać w internecie nowości z karty. Magdalena Malutko wyjaśnia nam, na co warto zwrócić uwagę podczas robienia zdjęć w restauracji. 

Zarządzanie restauracją wymaga podzielności uwagi na wielu polach. Z jednej strony jest promocja i komfort gościa, ale z drugiej mamy wiele bardzo praktycznych zagadnień. Jednym z kluczowych jest zarządzanie lokalem. Łukasz Maziarski wymienia siedem grzechów głównych w zarządzaniu restauracją. Krzysztof Kaliciński skupia się zaś na sytuacji, gdy do starego zespołu dołącza nowy lider.

Mecenas Katarzyna Białek przybliża nam wszelkie aspekty prawne ogródków restauracyjnych. 

Sercem restauracji jest kuchnia. To tam rodzi się magia smaków. Aby to się mogło wydarzyć, kucharzowi potrzebny jest piec. Przyglądamy się profesjonalnym piecom, a eksperci wyjaśniają, czym się kierować przy ich wyborze i jakie są obecne trendy.

Karnawałowe szaleństwo przypomina nam o słodkościach smażonych na głębokim tłuszczu. Przyjrzeliśmy się tłuszczom i fryturom. 

Gdy przyzwyczailiśmy się już do parowania potraw z winem i koktajlami, teraz nadchodzi herbata. Tak, tak, to najnowszy trend. Przyjrzyjmy się, o co w tym trendzie chodzi.

Nasi felietoniści jak zwykle mają dla państwa mnóstwo ciekawych porad. Szef Michał Wawro opowiada o hedonizmie kulinarnym i serwowaniu potraw. Szef Michał Miernik pokazuje, jak wykorzystać formułę bufetu w restauracji hotelowej. Ania Dębska przygotowała quiz dla restauratorów. Proszę sprawdzić, jak prezentuje się państwa restauracja. 

 

Życzę przyjemnej lektury

 

Anna Smolec 

Redaktor naczelna

 

 



Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 




Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail