Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaCatering w plenerze

2014-04-07

Catering na przyjęcie weselne pod namiotem, piknik komunijny, a nawet grill dla mieszkańców luksusowych osiedli w dużych miastach. Z takimi prośbami spotykają się firmy cateringowe na przełomie marca i kwietnia.

rs-2014-02-44

Dla osób przygotowujących oferty nie lada wyzwaniem są przyjęcia plenerowe. W takich przypadkach zająć się należy doborem menu do charakteru imprezy, przygotowaniem harmonogramu prac i kalkulacją kosztów. Dochodzi jednak także rzecz bardziej skomplikowana: logistyka, potrzeba większej ilości profesjonalnego sprzętu cateringowego przeznaczonego do przyjęć plenerowych oraz cała masa zagadnień związanych z kompleksowym przygotowaniem usługi cateringowej. Wybrane miejsce usługi często nie ma żadnego zaplecza, brak jest bieżącej wody, prądu, oświetlenia, ścian, podłogi, dywanów, dekoracji, odpowiedniej temperatury... wymieniać można w nieskończoność.

Wyróżniajmy naszą ofertę od konkurencji

Sprzedażą imprez plenerowych powinny zajmować się osoby z dużym doświadczeniem i wyobraźnią. Szczególnie imprezy masowe na tysiąc i więcej osób wymagają dokładnego przemyślenia i przygotowania. Teoretycznie, wszystko wydaje się proste, hala namiotowa, ławy piknikowe, namioty na stanowiska grillowe i bufety. Należy znać charakter spotkania, jego cel, wiedzieć kim będą uczestnicy, czy odbywa się w ciągu dnia czy wieczorem. Gdy organizujemy imprezę masową na kilkaset lub kilka tysięcy osób, wymagania zleceniodawcy są powtarzalne: „ma być mięso z grilla i piwo”. Sprzedający powinien zaproponować coś więcej, coś co wyróżni ofertę spośród kilku innych.

Dlatego warto pomyśleć o dodatkowych atrakcjach kulinarnych, kąciku dla dzieci, stacji ze specjalnymi daniami lub możliwością przygotowania potraw przez...

Aktualności

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności