Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaSteki z kangura

2014-04-07

Dziewięć tysięcy kilometrów po to by spróbować steku z krokodyla, emu albo kangura, czyli pomysł na gastronomiczny biznes w środku czerwonej pustyni.

rs-2014-02-51

Trasę po Australii zaplanowałam tak, aby dotrzeć w najbardziej niedostępne rejony czerwonego lądu. A tam spróbować przysmakiów z których czerpię atmosferę tych miejsc. Australia zaskakuje pod tym względem na każdym kilometrze.

Australijczycy lubią swoją kuchnię

W dużych aglomeracjach, takich jak Adelajda, Melbourne czy Sydney, znajdziemy wszystkie kuchnie świata. Ludzie mają tu świadomość tego co jedzą i dużą uwagę przywiązują do produktów pochodzących w stu procentach z Australii. W marketach znajdziemy na półkach specjalnie oznaczone warzywa, owoce i mięso z upraw ekologicznych. Australijczycy mają duże uprawy bananów, ananasów i mango, szczególnie w okolicach Queensland. Docenia się także mięso emu i australijskich krów.

Pod tym względem prym wiedzie Rockhampton, zwane stolicą australijskich steków. W ostatnich latach Australijczycy coraz bardziej rozsmakowują się w kangurzym mięsie, ponieważ ma bardzo niską zawartość tłuszczu i jest naprawdę smaczne. Australijczycy uwielbiają grillować. Duże soczyste steki wpisały się na stałe w kulinarną tradycję kontynentu. Bardzo popularne są publiczne grille,...

Aktualności

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności