Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Dobre wyniki Sfinksa

2014-06-10

Sfinks odnotował ponad 700 tysięcy złotych zysku netto i 4 miliony złotych EBITDA w pierwszym kwartale tego roku Grupa Sfinks Polska, do której należą sieci restauracji Sphinx, Chłopskie Jadło i WOOK , osiągnęła w pierwszym kwartale 2014 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 41,17 milionów złotych oraz zysk netto na poziomie 739 tysięcy złotych, co oznacza poprawę o 2,3 miliona złotych w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego.

rs-2014-03-05

Jednocześnie EBIT DA...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail