Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Walka o rynek zamówień

2014-06-10

Trzy niemieckie firmy walczą o pozycję lidera w wyścigu obsługi rynku zamówień przez internet. To bardzo lukratywny i przyszłościowy biznes, który według najbardziej optymistycznych prognoz w ciągu najbliższych pięciu lat osiągnie od 200 do 250 milionów złotych.

rs-2014-03-15

Pizza Portal (Delivery Hero), Foodpanda (Rocket Internet) i Pyszne.pl (yd.yourdelivery) to trzy portale, które walczą o bycie liderem na rynku. Gdy pyszne. pl szacuje tegoroczny rynek na 75 milionów złotych, to PizzaPortal. pl mówi już o 150 milionów złotych. Wszystkich jednak godzi Foodpanda. – Już dwie trzecie Polaków zamawia jedzenie z dostawą do domu – mówi dyrektor generalny Foodpandy na rynki Europy Środkowej i Wschodniej Piotr Łagowski. – Blisko czterdzieści procent z tej grupy wykorzystuje do tego celu portale i aplikacje. Prognozy dla rynku są bardzo dobre. W ciągu najbliższych pięciu lat osiągnie on wielkość 200- 250 milionów złotych. A zatem jest o co walczyć. Lech Kaniuk, dyrektor zarządzający PizzaPortal. pl jest trochę ostrożniejszy, ale i on widzi potencjał. „W Polsce zamówienia przez aplikacje sięgają zaledwie dziesięciu procent wszystkich zamówień. W Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Finlandii sięgamy już 50 procent. W Korei Południowej przekroczyliśmy 90 procent zamówień przez aplikacje mobilne”. Wartość tego segmentu rynku gastronomicznego na całym świecie szacowana jest na około pół biliona dolarów. Na...

Komunikaty Branżowe

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności